Teslimat

Siparişini verdiğiniz ürün 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatiller iş günü olarak değerlendirilmez. Saat 15:00 den sonra verilen siparişler ertesi iş günü değerlendirmeye alınır. Siparişinizin adresine göre teslimat süreleri 1 ila 8 iş günü arasında değişebilmektedir. Çalıştığımız kargo firmalarının teslimat yapmadığı köy ve uzak bölgelerde alternatif kargo firmaları ile gönderim sağlanabilir veya alıcıdan teslimat adresi değişikliği talep edilebilir. Bunlardan hiç birinin  sağlanamaması halinde sipariş iptal edilebilir. Bu durumda alıcı bilgilendirilir ve yapılan ödeme 3 iş günü içinde alıcıya iade edilir. İadelerde Sereltek Teknoloji Limited Şirketinin iade yaptığı zaman dikkate alınır, alıcının bankası, kredi kartı veren kuruluş veya ödeme kanalındaki gecikmeden firmamız sorumlu değildir. 


  Siparişlerden sonra adres ve alıcı değişikliği yapılmak istenirse, sipariş kargoya verilmeden önce iletişim formunun doldurulması veya info@totsandmore.com.tr adresine bildirim yapılması zorunludur. Kargoya verildikten sonra yapılan değişiklikler dikkate alınmaz veya kargo firmasının imkanları doğrultusunda değişiklik yapılabilir. Sereltek Teknoloji Limited Şirketi bu konuda herhangi bir garantide bulunmaz ve bazı durumlarda kargoya verilme sonrası yapılan değişiklikler ilave ücrete tabii olabilir. 


Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akraba veya yetkili kişiye, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir.Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız.

  

 

 

 

İade , Değişim Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz veya değişimini talep edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve varsa diğer evraklarını göndermelisiniz.

İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerin (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler) iadesi mümkün değildir. Bakım ve temizlik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. İadesi mümkün olmayan bu tarz ürünler 6502 sayılı yasada belirlenmiştir ve yasa hükümleri geçerlidir.

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.