Teslimat

Siparişini verdiğiniz ürün 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatiller iş günü olarak değerlendirilmez. Saat 15:00 den sonra verilen siparişler ertesi iş günü değerlendirmeye alınır. Siparişinizin adresine göre teslimat süreleri 1 ila 8 iş günü arasında değişebilmektedir. Çalıştığımız kargo firmalarının teslimat yapmadığı köy ve uzak bölgelerde alternatif kargo firmaları ile gönderim sağlanabilir veya alıcıdan teslimat adresi değişikliği talep edilebilir. Bunlardan hiç birinin  sağlanamaması halinde sipariş iptal edilebilir. Bu durumda alıcı bilgilendirilir ve yapılan ödeme 3 iş günü içinde alıcıya iade edilir. İadelerde Sereltek Teknoloji Limited Şirketinin iade yaptığı zaman dikkate alınır, alıcının bankası, kredi kartı veren kuruluş veya ödeme kanalındaki gecikmeden firmamız sorumlu değildir. 


  Siparişlerden sonra adres ve alıcı değişikliği yapılmak istenirse, sipariş kargoya verilmeden önce iletişim formunun doldurulması veya info@totsandmore.com.tr adresine bildirim yapılması zorunludur. Kargoya verildikten sonra yapılan değişiklikler dikkate alınmaz veya kargo firmasının imkanları doğrultusunda değişiklik yapılabilir. Sereltek Teknoloji Limited Şirketi bu konuda herhangi bir garantide bulunmaz ve bazı durumlarda kargoya verilme sonrası yapılan değişiklikler ilave ücrete tabii olabilir. 


Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akraba veya yetkili kişiye, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir.Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız.


 Kapıda Ödemeli Siparişlerin Güvenlik Açısından Teyit Edilmesi


Kapıda ödemeli olarak verilen siparişler alıcının aranarak onay vermesi işlemine tabiidir. Siparişinizin bize ulaşmasını takiben bildirmiş olduğunuz telefon numarasından aranıp onay vermeniz beklenir. Ulaşılamaması durumunda sipariş beklemeye alınır ve 3 gün içinde dönüş olmazsa iptal edilebilir. Kapıda ödemeli siparişi kargo çıkmadan önce iptal etmeyip teslim almayan müşterinin tekrar sipariş vermesi engellenir. 

 

 

 

İade , Değişim Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz veya değişimini talep edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve varsa diğer evraklarını göndermelisiniz.

İade etmek istediğiniz üründe kargo ücreti 6502 sayılı yasa uyarınca tarafımızdan karşılanmaktadır.  Bundan faydalanmak için anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo'da Sereltek Teknoloji kodunu kullanarak alıcı ödemeli olarak adresimize yollamanız gerekir. Bu kargo firması haricinde alıcı ödemeli olarak yollanan kargolar kabul edilmemektedir ve bu tarz kargoların kaybolması veya hasar görmesinden şirketimiz sorumlu değildir. Bu hak ve yükümlülüğün yasal dayanağı 6502 sayılı yasada incelenebilir. İadelerde ücretsiz kargo hakkı bir sefere mahsustur, bu nedenle iade etmeniz gereken evrak ve ürünleri bir seferde yollamanız beklenir. Aksi durumlarda diğer kargolar müşteri tarafından karşılanmalıdır.


Ürün elimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılarak sorun bulunmaması halinde ödemeniz kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilecektir. Kapıda kredi kartı ile yapılan ödemelerde teknik altyapı nedeniyle ödemenin hesabımıza geçmesinden sonra banka hesabınıza iade edilir ve bu süre 40 günü bulabilir. 

 

 

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerin (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler) iadesi mümkün değildir. Bakım ve temizlik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. İadesi mümkün olmayan bu tarz ürünler 6502 sayılı yasada belirlenmiştir ve yasa hükümleri geçerlidir.

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.