Earth Mama Angel Baby Body Wash & Shampoo - Organik Bebek Saç & Vücut Şampuanı

Earth Mama Angel Baby Body Wash & Shampoo - Organik Bebek Saç & Vücut Şampuanı

Marka : Earth Mama
Fiyat : 92,70 TL(KDV Dahil)
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Angel Baby Body Wash & Shampoo - Organik Bebek Saç & Vücut Şampuanı
 
Earth Mama Angel Baby Body Wash & Shampoo
 
Organik Sertifikalı Bebek Saç & Vücut Şampuanı
 
Nazik, çok amaçlı kastil sabunu esaslı Angel Baby Vücut Yıkama & Şampuanı içindeki organik vanilya ve tatlı portakal temel yağlarıyla inanılmaz güzel kokuludur. Rahatlatıcı organik aynısafa içeriğiyle Earth Mama Angel Baby'nin güvenilir, nazik ve etkili kastil sabunu esaslı vücüt yıkama ve şampuanı doğal olarak deterjan içermez ve yenidoğanın ilk banyosu, eğlenceli köpüklü bebek banyo zamanı ve aile için el temizliğinden tutun da tepeden tırnağa kadar kullanılabilecek harika bir üründür.
 
Hassas bebek cildi ve saçı için yeterince yumuşak, her vücut tipi için güvenli ve etkilidir! Sentetik parfüm kullanılmadan üretilmiştir. Triklosan, fitalat, paraben ya da sert sülfatları içermez.
 
. Oregon Tarım tarafından NSF/ANSI 305 sertifikasına sahiptir.
. Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
. Aynı zamanda ekonomiktir, her 160 ml. şişe 300 pompadan fazla şampuanlama yapar.
 
Anneler bilmek ister! Doğal kastil sabunu "göz yakmayan" formüle sahiptir. Lütfen kendiliğinden köpükleme yapan şişesinde kullanın.
 
İçinde Ne Var ?
 
Organik Potasyum cocoate, organik potasyum olivate, Aloe barbadensis (organik aloe) yaprağı suyu, Vanilla planifolia (organik vanilya) meyve ekstresi, Citrus sinensis (organik tatlı portakal), Kosher bitkisel gliserin, Potasyum sitrat, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi
 
Diğer
 
Bebeğin İlk Banyosu İçin Güvenli Midir? 
 
Evet! Ayrıca gebelikte, yeni emekleyen, yürüyen bebekler ve de tüm aile için güvenlidir.