Earth Mama Bottom Balm - Organik Genital Bölge Kremi

Earth Mama Bottom Balm - Organik Genital Bölge Kremi

Marka : Earth Mama
Fiyat : 116,10 TL(KDV Dahil)
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Earth Mama Bottom Balm - Organik Genital Gölge Kremi
 
Earth Mama Angel Baby Mama Bottom Balm
 
Organik Sertifikalı (Genital) Perianal Bölge İçin Organik Bakım Merhemi 
 
Doğum öncesi ve doğum sonrası hemoroidi, doğum sonrası vajinal şişlik ve zedelenmeler, perineal yırtıklar, epizyotomiler...Yeni anneler ve Anne olmaya hazırlananlar genital bölge problemleri yaşarlar! Doğal serinletici, hastane tavsiyeli Earth Mama Angel Baby Genital Bölge Merhemi rahatsızlığınızı Oregon Tarım tarafından sertifikalı, %100 naturel bitkiler olan sarı kantaron, civanperçemi,cadı fındığı, ve aynısafa ile yatıştırır. Sadece anneler için değil, genital bölge problemi yaşayan herkes için mükemmel bir üründür! Buzdolabında muhafaza edin ve sıklıkla uygulayın. 
 
. Oregon Tarım tarafından sertifikalıdır. 
. Çevre Çalışma Grubu (EWG) Derin Cilt Kozmetiği verilerine göre 0 düzeyinde toksin derecelendirmesine sahiptir. 
. Paraben ya da suni koruyucular içermez. 
. İçeriğinde petrol yan ürünleri bulunmaz. 
 
Daha dinlendirici bir rahatlama için Doğum Sonrası Banyo Bitkileri ve Yeni Anne Genital Bölge Spreyi ile birlikte kullanın.
 
İçinde Ne Var?
 
Olea europea (organik zeytin) yağı, Butyrospermum parkii (organik shea) yağı, Euphorbia antisyphilitica (candelilla) balmumu, Simmondsia chinensis (organik jojoba) yağı, Lavandula angustifolia (organik lavanta) çiçeği yağı, Mentha piperita (organik nane) yaprağı yağı, Hamamelis virginiana (organik cadı fındığı) yaprağı, Hypericum perforatum (organik sarı kantaron) ekstresi, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Achillea millefolium (organik civanperçemi)
 
Diğer
 
Neden Earth Mama Angel Baby Genital Bölge Merhemi içinde küçük beyaz zerrecikler var? Endişelenmeyin, o inci benzeri parçacıklar yalnızca soğuk ortamda katılaşan naturel bitki yağlarıdır. Parmaklarınızda eriyecek ve her zamanki kadar etkili olacaklardır! Anneler başka ne amaçla kullanabilirler? Göz altı şişlikleri, güneş yanıkları, traş kızarıklıkları, jilet tahrişi, ağda neticesinde oluşan şişlikler.