Earth Mama Natural Stretch Oil - Organik Vücut Çatlak Bakım Yağı

Marka : Earth Mama
İndirim Oranı : %41 İndirim
* ₺12,21 'den başlayan taksitlerle
Earth Mama Natural Stretch Oil - Organik Vücut Çatlak Bakım Yağı
 
Earth Mama Angel Baby Natural Stretch Oil
 
Organik Sertifikalı Doğum Öncesi Vücut Çatlak Bakım Bakım Yağı
 
Kokulara hassas bir burun ve kaşıntılı bir hamile karnınız mı var? Mükemmel doğallıkta bitkisel çatlak oluşumu yağı mı arıyorsunuz? İhtişamla genişleyen karnınız, basen ve göğüsleriniz kaşıntılı karnınızı rahatlatmaya ve oluşan çatlak görünümünü hafifletmeye yarayacak bu lüks Doğal Çatlak Yağı karışımını adeta içecek. Organik aynısafa ve organik jojoba bitkilerinin iyileştirici gücü bitkisel kökenli yağlar ile birleşti. Organik hodanotu ve neroli saf temel yağı cildin doğal elastikiyetini destekler ve beslemeye yardımcı olur. Doğal Çatlak Yağı hafif ve hemen emilebilir, %100 doğal hoş kokusuyla sabah bulantılarınızı arttırmaz. Banyo yağı olarak ve doğum esnasında epizotomi ve perineal yırtıklarından kaçınma amacıyla, perineal masajda kullanmak için harikadır. 
 
. Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
. %100 Naturel ve bitki kökenli yağlardan oluşur. 
. Paraben ve suni parfüm içermez. 
. Sabah bulantılarını arttırmaz.
 
İçinde Ne Var?
 
Vitis vinifera (üzüm) tohumu yağı, Simmondsia chinensis (organik jojoba) tohumu yağı, Borago officinalis (organik hodanotu) tohumu yağı, Calendula officinalis (organik aynısafa) çiçeği ekstresi, Citrus sinensis (organik tatlı portakal) kabuğu yağı, Citrus aurantium dulcis (portakal) çiçeği yağı
 
Diğer
 
Anneler başka ne amaçlı kullanabilirler? Saç bakım yağı, yüz bakım yağı ve nemlendiricisi olarak kullanılabilir.
 
Kullanım Şekli
 
Antispazmatik ve rahatlatıcı özelliği vardır. Günde 2 defa karın, kalça ve göğüs bölgelerine masaj yaparak uygulayınız.