Earth Mama New Mama Bottom Spray - Organik Genital Bölge Spreyi

Earth Mama New Mama Bottom Spray - Organik Genital Bölge Spreyi

Marka : Earth Mama
Fiyat : 116,10 TL(KDV Dahil)
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Earth Mama New Mama Bottom Spray - Organik Genital Bölge Spreyi
 
Earth Mama Angel Baby New Mama Bottom Spray
 
Organik Sertifikalı (Genital) Perianal Bölge İçin Organik Bakım Spreyi 
 
En çok satan Yeni Anne Genital Bölge Spreyi serinletici, rahatlatıcı perineal sprey doğum sonrasında yaşadığınız vajinal ağrı ve şişlikleri, epizyotomi ve hemoroid rahatsızlığınızı hafifletmeye yardımcı olur. Tamamı doğal malzemelerden hazırlanmıştır ve içeriğinde sıkılaştırıcı cadı fındığı, antibakteriyel lavanta ve serinletici nane saf temel yağlar bulunur. Çare bir sprey mesafesinde, ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta kullanın, özellikle banyo ve tuvalet kullanımı sonrasında. Akıllıca ters çevrilmiş sprey başlığı sayesinde ters tutulduğunda kolayca kullanılır. Kolayca oturun, kendinizi doğal olarak daha iyi hissedin. 
 
. Toksin içermediği Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak 0 düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır. 
. Paraben ya da suni koruyucular içermez. 
. Daha rahatlatıcı bir etki için Earth Mama Angel Baby Genital Bölge Merhemi ve Doğum Sonrası Herbal Banyo ürünleri ile birlikte kullanın.
 
İçinde Ne Var?
 
Su, Hamamelis virginiana (cadı fındığı) yaprağı ektresi, Cucumis sativus (salatalık) meyve ekstresi, Kosher bitkisel gliserin, Lavandula angustifolia (organik lavanta) çiçeği yağı, Mentha piperita (organik nane) yaprağı yağı
 
Diğer
 
Anneler başka ne amaçla kullanabilirler? Güneş yanıkları, şişmiş gözler, traş sonrası toniği, mayo tahrişi, traş bıçağı tahrişi, böcek ısırıkları için kullanılabilir.