EcoEgg Ekolojik 54 Yıkama - Bahar Çiçeği

Marka : EcoEgg
Fiyat : ₺79,99(KDV Dahil)
* ₺9,87 'den başlayan taksitlerle

EcoEgg Ekolojik 54 Yıkama - Bahar Çiçeği

Ecoegg, içerdiği doğal ve güçlü mineral esaslı yıkama topları ile, suyu aktive ederek kir ve lekeleri temizler. Bu etki bilimsel olarak test edilerek kanıtlanmıştır. Bu özelliği ile toz, sıvı ve jel deterjanlarının yerine geçen harika bir üründür.

 

Kokusuz, bahar çiçekleri ve taze keten kokulu seçenekleri mevcuttur.

 

  • İsterseniz yumuşatıcılarla beraber de güvenle kullanabilirisiniz.
  • 60°C ye kadar yıkama sıcaklıklarında kullanabilirsiniz. Enerji tasarrufu için daha ılık yıkama suyunda da etkilidir.
  • Klasik deterjanlarda yaptığınız gibi miktar ayarlaması yapmanıza gerek yoktur.
  • Beyaz/renkli tüm çamaşırlara uygundur. Çamaşır suyu içermez, ağartma yapmaz.
  • Tüm çamaşır tiplerine uygundur. En hassas çamaşırlarınızda bile güvenle kullanabilirsiniz.

 

Etkinliği bağımsız laboratuvarlarca da kanıtlanmıştır. (SATRA tarafından test edilmiştir.)

 

national eczema

National Eczema Society ve

allergy uk

Allergy UK tarafından, onaylanmıştır.

 

Tüm Ecoegg tipleri, ekonomik, çevre dostu ve antiallerjen oluşları ile normal deterjanlara alternatiftir.

 

54 Yıkama/3 ay :  54 yıkamalık Ecoegg , 4 kişilik bir ailenin tüm yıkama ihtiyacını 3 ay boyunca karşılar. 54 yıkamadan sonra yedek yıkama toplarıyla tekrar dolum yapabilirsiniz.54 Yıkama- 3 ay (haftada ortalama 4-5 yıkama ile yaklaşık 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.)

 

Nasıl Çalışır

Ecoegg'in içindeki yıkama topları , etkili yıkama gücünün sırrıdır. Bu yıkama topları , yapılan bilimsel çalışmalar sonucu, koyu renkli turmaline toplarının kiri, çamaşıra yapıştıran bağları zayıflattığı; beyaz renkli topların ise suyun içindeki oksijen moleküllerini iyonize ederek , bu iyonların, renkleri soldurmadan, ve aşındırma yapmadan çamaşıra derinlemesine nüfuz etmelerini sağladığı ve böylece kirin çamaşırdan ayrılmasını sağladığı kanıtlanmıştır.

Aynı çalışmalar, bu iki maddenin birlikte kullanılmasının en yüksek etkiyi yaptığını da göstermiştir. İyonize olan oksijen molekülleri aynı zamanda, suyun pH seviyesini de yükselterek , çamaşıra yumuşaklık da sağlar. Bu sayede yumuşatıcı kullanılmasına da gerek bırakmaz.

Nasıl Kullanılmalı

Ecoegg'in kullanımı oldukça kolaydır. Yalnızca çamaşır kazanı içine, çamaşırlarınızın üstüne yerleştirin. Başka bir ilave yapmanıza gerek yok.

Su Sıcaklığı: Su sıcaklığının 60 dereceyi geçmemesine dikkat edin.

Ecoegg 30-40 derecelik sıcaklıklarda da aynı şekilde etkilidir. Ecoegg, çamaşır üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmayacağı için, durulama yapmaya da gerek bırakmaz. Bu da yıkama suyundan ve enerjiden tasarruf anlamına gelir.

Yumuşatıcılarla Kullanım: Ecoegg, çamaşırlarınıza doğal bir yumuşaklık da sağlayacağı için ekstra yumuşatıcı kullanmanıza gerek yoktur. Ama buna rağmen kullanmak isterseniz, bunda bir sakınca yoktur.

İçindekiler

Yıkama topları sağlığa zararlı madde (Petrol içerikli madde, kimyasal, enzim, fosfat, ağartıcı , parlatıcı) içermezler ve zehirli değillerdir.

İçerik>30% Anionic surfactants, 15-30% non-ionic surfactants, doğal koku verici yağ, Anionic surfactants – Non-ionic surfactants – Sodium carbonate – Sodium metasilicate – Calcium carbonate

Üretim Yeri: İngiltere.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kutu İçeriği:

1 x Ecoegg 
Çözünür ambalajında yıkama topu paketleri
1 x kullanma talimatı