Organik Pamuk Ballerina Kısa Kollu Tulum

Marka : OrganicKid
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

"Kız" bebekleriniz için erkek ve kız çocuk baskısı kullanılarak üretilen "Ballerina Tulum" güneşli günlerde bebeğinizin terlememesi için rahat ve yumuşak bir model olarak tasarlanmıştır

"Kız" bebekleriniz için erkek ve kız çocuk baskısı kullanılarak üretilen "Ballerina Tulum" güneşli günlerde bebeğinizin terlememesi için rahat ve yumuşak bir model olarak tasarlanmıştır.

"Ballerina Tulum", Topkapı İplik tarafından Fair Trade, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

totsandmore.com.tr sitesinde yer alan ürünler tıpkı "Ballerina Tulum" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.

 %100 organik pamuk İnterlok. Maksimum 30°C sıcaklıkta yıkayınız.

Cinsiyet

:

Kız Bebek, Erkek Bebek, Naturel

Yaş

:

Yenidoğan, 0-1 Ay, 0-3 Ay, 0-9 Ay, 3-6 Ay, 6-9 Ay, 9-12 Ay, 12-18 Ay, 18-24 Ay

Koleksiyon

:

Ballerina