Kız Öğrenci Kolyesi
Kız Öğrenci Kolyesi
Kız Öğrenci Kolyesi
Kız Öğrenci Kolyesi

Kız Öğrenci Kolyesi

Fiyat : ₺899,00(KDV Dahil)
₺110,88 'den başlayan taksitlerle

Kolyede kullanılan doğaltaşlar; Kehribar, Akik, Aventurin, Lapis, Pembe Kuvars, Havlit, Shungite, Yeşim.

Kehribar (Amber): Boğaz, kulak ve mide yanmalarını; enfeksiyonları ve solunum rahatsızlıklarını azaltıcı, sakinleştirici, ağrı kesici, spazm giderici, balgam söktürücü ve ateş düşürücü etkilere sahip olduğuna inanılır.

Akik: Stresten koruduğuna, negatif enerjiden kurtardığına, uykusuzluğa ve korkulara iyi geldiğine inanılmaktadır. Aynı zamanda sosyalleştirici etkisi olduğu ve kendini ifade etmekte zorlananlara, uykusuzluğa, cilt hastalıklarına, kemik ve diş yapısının güçlenmesine iyi geldiği söylenmektedir.

Aventurin: Depresyona karşı etkili olduğuna, elektromanyatik kirliliği önlediğine ve öfke dindirdiğine inanılmaktadır. 

Lapis: Hafızayı güçlendirdiğine, arkadaşlık ve iletişim ile ilgili problemlere yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Bilgelik taşı olarakta bilindiği ve bilginin, bilgeliğin yayılmasına yardımcı olduğu söylenir. İçe dönük kişilere iyi geldiğine inanılmaktadır.

Pembe Kuvars: Beden direncini arttırdığı ve yaraları, anjini, astımı ve görme bozukluklarını iyileştirdiği söylenmektedir. Aynı zamanda Konsantrasyonu kuvvetlendirdiğine ve radyasyonu topladığına inanılmaktadır. 

Havlit: Özgüveni arttırdığı kişinin kendisini daha rahat ifade etmesine yardımcı olduğu, gerginliği ve stresi aralarak bu özelliği ile rahat uyku sağladığı söylenmektedir. Özellikte gelişme çağındaki çocuklarda kalsiyum dengesi sağlayarak kemik sağlığına yardımcı olduğuna inanılır.

Shungite: İyileşmeyi sağladığına ve iyileşme sürecini hızlandırdığına inanılır. Negatif enerjiyi emdiği ve koruma sağladığı aynı zamanda radyasyona karşı da koruma sağladığı söylenmektedir.

Yeşim: Huzur ve güven verdiği söylenir. Zihin faaliyetlerini güçlendirdiğine ve odaklanmayı kolaylaştırdığına, antioksidan olduğuna inanılmaktadır.

 

39-40 cm civarındadır.

Uyarılar:

Ürünün kullanım kılavuzu ve sitemizdeki uyarılara uygun ve muhakkak yetişkin denetiminde kullanılmasından kullanıcı sorumludur. Firmamız uygunsuz kullanım, uyarılara uyulmaması vb nedenlerle oluşabilecek problemlerden sorumlu değildir. 

 

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği sitemizde satılan ürünler ile ilgili, hastalık adı veya belirtileri ile tedavisi tanıtım yapılmamaktadır. Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Sitemizde satılan doğaltaş ürünler ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR