Limon Opak ve Limon Rengi Kehribar Yetişkin Bileklik-Mila
Limon Opak ve Limon Rengi Kehribar Yetişkin Bileklik-Mila

Limon Opak ve Limon Rengi Kehribar Bileklik-Mila

Fiyat : ₺475,00(KDV Dahil)
₺58,58 'den başlayan taksitlerle

Kusursuz işçilik ve yüksek kalitede şahane bir mücevher 

Ürüne özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalı. Her bir kolye ve bileklik ayrı ayrı resmi analiz sonucu ve sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır. 

20 cm civarındadır. İpi esnek olduğu için hemen her bileğe uyum sağlar.

11.5 ile 12.5 gr arasındadır.

 

Boğaz ve troid bezi enfeksiyonlarını yok eder, guatr oluşmasını önler, oluşmuşsa küçülmesine yardımcı olur. # Astım ve bronşiti önler. # Alerjiye iyi gelir. # Ağrı olan yere konulduğunda, ağrıyı alır. # Sol el veya bilekte kullanıldığında vücuttaki elektrik yığılmasını dolayısıyla depresyonu engeller ve melankolik ruh halini önler. # Kişiye canlılık ve yaşam enerjisi verir. # Sindirim sistemini özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. # Üzerinde taşıyana bolluk bereket enerjisi verir.

 

 Özel işçilik ve az bulunan kehribar ile yapılmış bu bileklik mücevher kalitesindedir.Hakiki kehribar olduğunu kanıtlayan ve resmi belge niteliğini taşıyan, elinize ulaşan ürüne özel, Bakanlık ve İstanbul Kuyumcular Odası kurumu olan GLT laboratuvarı sertifikası ile gelir. Firmamız diğer satıcıların yaptığı gibi kendi bastırdığı kağıdı sertifika diye tüketiciye vermez. Bu tarz sertifikaların hiç bir geçerliliği yoktur ve kehribarın orijinal olduğuna dair hiç bir garanti vermez.