Mother's Corn Alıştırma Bardağı
Mother's Corn Alıştırma Bardağı

Mother's Corn Alıştırma Bardağı

Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
₺15,42 'den başlayan taksitlerle

Bebeğinizin çok seveceği, sağlıklı ve şık bardak. 

Bebeğiniz ek gıdaya geçerken ona ihtiyacı olan sağlıklı ürünleri www.totsandmore.com.tr de bulabilirsiniz Mother’s corn ürünleri, doğada çözünebilen ürünlerdir ve hammaddesi mısır ve PLA (POLY LACTIC ACID) dir.

Mother’s Corn ürünleri, geleneksel plastikler kadar dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Geleneksel plastikler doğada çok uzun yıllar yok olmadan kaldıkları için çevre kirliliği açısından zararlı bir durum meydana getirirler. Mother’s Corn ürünleri ise doğada çözünebilen ürünler olduğundan çevreye dost ürünlerdir.Mother’s Corn Ürünleri, BPA ( Bisphenol A) içermez, çevreye zararlı hormon, kanserojen madde, ağır metaller ve benzeri diğer tehlikeli maddelerden arınmış olduklarından; oluşabilecek herhangi bir hasarda veya bebek ve çocukların ısırma ya da emme hareketlerinde zarar verebilecek etkiler bırakmaz. Sıcak yemeklerinizle bile güvenle kullanabilirsiniz. Mother's corn ürünleri; mısırdan imal edildikleri için, hiçbir hormon, kanserojen madde, ağır metal, sağlığa ve çevreye zararlı madde içermez.

Mother’s Corn ürünleri, içinde sıcak yiyeceklerle güvenle kullanılabilir. Bebekler ve çocuklar, Mother's Corn ürünlerini ağızlarına götürdüklerinde bile sağlıklarına zarar verecek herhangi bir durum - yan etki söz konusu olmaz. Mother's Corn ürünlerinin üretim aşamalarında doğa kaynaklı maddeler kullanıldığından; üretim esnasında doğaya CO salınımı olmaz. Mother’s Corn ürünlerinin üretim aşamasında, dünyamızın geleceği için zararlı petrokimya ürünleri kullanılmamıştır. Doğada çözünebilir. Mother’s Corn ürünleri, atıldığında, toprakta bulunan mikroorganizmalar tarafından % 100 parçalanabilir ve ardından toprağa dönüşür. Mother's Corn ürünlerinin geri dönüşüm hızı, Mother’s Corn ürününün içeriği, toprakta bulunan mikroorganizma miktarı ve çevre koşulları gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. İyi ve Dayanıklıdır. Mother's Corn ürünüleri, mısır içeriğinden üretilmiş olmasına rağmen petrokimya plastikleri ile aynı dayanıklılığa sahiptir.

Ürün 6502 sayılı yasa uyarınca sıhhi niteliktedir. İade için açılmamış olması gerekmektedir. Teslim anındaki ayıplı veya hasarlı olduğu haller haricinde iade için açılmamış olması gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR