Organik Pamuk Hearts Battaniye
Organik Pamuk Hearts Battaniye

Organik Pamuk Hearts Battaniye

Marka : OrganicKid
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

Ürün boyutları; 75x100 cm dir.

"Tropicana Battaniye" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

"Tropicana Battaniye", Topkapı İplik tarafından Fair Trade, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

 

totsandmore.com.tr sitesinde yer alan ürünler tıpkı "Tropicana Battaniye" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

 

Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.

 

Ürün boyutları; 75x100 cm dir.

Cinsiyet

:

Kız Bebek

Yaş

:

Yenidoğan, 0-1 Ay, 0-3 Ay, 3-6 Ay

Koleksiyon

:

Tropicana