Lovely Gecelik
Lovely Gecelik
Lovely Gecelik

Organik Pamuk Lovely Gecelik

Marka : OrganicKid
Fiyat : 40,00 TRY(KDV Dahil)

"Kız" bebekleriniz için capcanlı renkler ile üretilen "Gecelik" her mevsime uygun olup bebeğinizin üzerinin açılmadan rahat bir uyku uyuması için yumuşak bir model olarak tasarlanmıştır

"Kız" bebekleriniz için capcanlı renkler ile üretilen "Gecelik" her mevsime uygun olup bebeğinizin üzerinin açılmadan rahat bir uyku uyuması için yumuşak bir model olarak tasarlanmıştır.Bu modelin alt kısmı bebeğinizin üzerinin açılmaması için özellikle uzun ve lastikli olarak tasarlanmıştır. Geceleri bebeğinizi uyandırmadan rahatlıkla alt değiştirebilirsiniz. 

 

"Gecelik", Topkapı İplik tarafından Fair Trade, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

totsandmore.com.tr'de yer alan ürünler tıpkı "Gecelik" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

 

Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.

 

 %100 organik pamuk İnterlok. Maksimum 30°C sıcaklıkta yıkayınız. 

Cinsiyet

:

Kız Bebek, Kız Çocuk

Yaş

:

2 Yaş, 3 Yaş, 4 Yaş, 5 Yaş, 6 Yaş

Koleksiyon

:

Lovely