Organik Pamuk Mavi Kundak Örtüsü / Battaniye
Mavi Kundak Örtüsü / Battaniye

Organik Pamuk Mavi Kundak Örtüsü / Battaniye

Marka : OrganicKid
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)

Ürünlerde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

"3 ve 6 aylık" bebekleriniz için yumuşak tonlar kullanılarak üretilen "Sleep Blue Kundak Örtüsü/Battaniye" "serin" günlerde bebeğinizin üzeri açılmadan rahat bir uyku uyuması için yumuşak bir model olarak tasarlanmıştır. Bu kundak, bebeğinizin rahat hareket etmesi için kolsuz ve çift taraflı fermuar ile üretilmiştir. Rahatlıkla bebeğinizin altını değişebilirsiniz.

"Sleep Blue Kundak Örtüsü/Battaniye", Topkapı İplik tarafından Fair Trade, GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı iplik, pamuk ve kumaşlardan Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile üretimin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Ürünlerde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

totsandmore.com.tr sitesinde yer alan ürünler tıpkı "Sleep Blue Kundak Örtüsü/Battaniye" ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.

Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.

 

Ürün boyutları: 75x100 cm dir.

Cinsiyet : Erkek Bebek
Yaş : Yenidoğan, 0-1 Ay, 0-3 Ay, 3-6 Ay
Koleksiyon : Fun Boy