Organik Pamuk Pembe Tulum ve Uyku Şapkası Seti
Organik Pamuk Pembe Tulum ve Uyku Şapkası Seti
Organik Pamuk Pembe Tulum ve Uyku Şapkası Seti

Organik Pamuk Pembe Tulum ve Uyku Şapkası Seti

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺204,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺189,00(KDV Dahil)
₺23,31 'den başlayan taksitlerle

Organik Pamuktan üretilmiş, sağlıklık ve çevre dostu Pembe Tulum ve Uyku Şapkası

 

Bebekleriniz için yumuşak tonlar kullanılarak üretilen Pembe Tulum ve Uyku Şapkası her mevsim giyilebilecek şekilde organik pamuk kullanılarak tasarlanmış bebek giyim ürünlerimizdendir.

 

Organik Pamuk üretiminde böcek ilacı, verim arttırıcı kimyasal, genetiği değiştirilmiş bitki, pamuğun açmasını hızlandıracak kimyasallar ve yapay gübre kullanılmamaktadır. Bebeğinizin direkt tenine değen bu giysilerin sağlıklı kumaşlardan yapılması bebeğinizin kısa ve uzun dönem sağlığı için çok önemlidir. 

BİLGİLENDİRME: Bu ürünümüzde 74-80 beden ayaksız olarak üretilmiştir.

Bebekleriniz için yumuşak tonlar kullanılarak üretilen Pembe Tulum ve Uyku Şapkası  her mevsim giyilebilecek şekilde organik pamuk kullanılarak tasarlanmış bebek giyim ürünlerimizdendir.Bu ürün GOTS  sertifikalı organik kumaş kullanılarak Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile bebek giyim üretiminin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Bebek giyim ürünlerimizde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.totsandmore.com.tr'de yer alan bebek kıyafetleri, tıpkı Pembe Tulum ve Uyku Şapkası ürünü gibi tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.Ürünle ilgili sorularınızı bize iletişim sayfasından mail atarak ya da telefon numaralarımızdan arayarak iletebilirsiniz. Ödeme ve kargo aşamasında yaşanan tüm sorunlarınız, iptal-iade-değişiklik taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren en hızlı şekilde çözüm üretmek için hazırız.%100 organik pamuk İnterlok. Maksimum 30°C sıcaklıkta yıkayınız.