Organik Pamuk Pizza Kapşonlu Çocuk Eşofman Takımı
Organik Pamuk Pizza Kapşonlu Çocuk Eşofman Takımı

Organik Pamuk Pizza Kapşonlu Çocuk Eşofman Takımı

Marka : OrganicKid
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)

"Kız" çocuklarınız için yumuşak renkler kullanılarak üretilen "Pizza Kapşonlu Çocuk Eşofman Takımı" "serin" günlerde çocuğunuzun rahat bir uyku uyuması için organik pamuk kullanılarak tasarlanmış çocuk giyim ürünlerimizdendir.

"Kız" çocuklarınız için yumuşak renkler kullanılarak üretilen "Pizza Kapşonlu Çocuk Pijama Takımı" "serin" günlerde çocuğunuzun rahat bir uyku uyuması için organik pamuk kullanılarak tasarlanmış çocuk giyim ürünlerimizdendir.

"Pizza Kapşonlu Çocuk Pijama Takımı" ve diğer bebek kıyafetleri, Topkapı İplik tarafından GOTS ve OEKO-TEX sertifikalı organik kumaş Türkiye’de üretilmektedir. Ürünle birlikte gelen sertifika numaraları ile bebek giyim üretiminin her aşamasının kontrol altında olduğunu ilgili kuruluşlardan teyit edebilirsiniz. Bebek giyim ürünlerimizde bulunan çıt çıt ya da metal parçalar "nikel” içermeyen YKK ürünleri kullanılarak üretilmektedir.
"Pizza Kapşonlu Çocuk Pijama Takımı" ürünü tamamı doğal ve çevreye zarar vermeyen hammaddeler kullanılarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Çevreniz, geleceğiniz ve bebeğiniz için siz de organik tekstil ürünlerini tercih etmelisiniz.
%100 organik pamuk İnterlok. Maksimum 30°C sıcaklıkta yıkayınız.
Cinsiyet : Kız Çocuk
Yaş : 1 Yaş, 2 Yaş, 3 Yaş, 4 Yaş, 5 Yaş, 6 Yaş, 7 Yaş
Koleksiyon : Pizza

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR