Shoosha Organik Göğüs Ucu Bakım Kremi
Shoosha Organik Göğüs Ucu Bakım Kremi

Shoosha Organik Göğüs Ucu Bakım Kremi

Marka : Shoosha
Fiyat : ₺169,00(KDV Dahil)
₺20,84 'den başlayan taksitlerle

Shoosha Truly Organic, tüm organik bebek ürünleri içerisinden doktorların bir numaralı tercihidir

Dermotolojik olarak tüm testlerden geçmiştir

20,1 ml

Tamamen organik içeriğe sahip göğüs ucu kremimiz, ağrılı meme uçlarını rahatlatıcı, onarıcı, nemlendirici ve koruyucu saf yatıştırıcı terapötik yağlar ile doludur. Kesinlikle lanolin içermez ve yapışkan değildir.
Emzirmeden önce meme ucunuzu silmenize ya da yıkamanıza gerek yoktur. Çünkü, bebeklerin ağzındaki aft ve pamukçuk oluşumunu engellemeye yardımcıdır.
Genetiği değiştirilmemiş tamamen organik bitkilerden elde edilmesinin yanında, USDA Gıda Sınıfı Organik sertifika tescili ile annelerin içi artık çok rahat.
Bu mucizevi ürün; Aynısefa, Deniz Topalak olarak bilinen Yabani İğde Yağı ve koruyucu Kakao Yağı ile doludur. Bu yağlar; A, E, C Vitamini, Beta Karoten, Amino Asitler ve Fitosteroller içerdiğinden, ağrıyan ve çatlamış meme uçları ile tahriş olan areolanın doku yenilenmesi ve onarımı için etkin formülasyona sahiptir. Kesinlikle lanolin içermez, süt kanallarını tıkamaz, yapışkan değildir, pürüzsüzce yayılır ve vegandır.
Antibakteriyel ve Antifungal etkilidir.
Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik olarak test edilmiştir.
İçindekiler
Helianthus Annuus Seed Oil (Ay Çiçeği Yağı)*, Theobroma Cacao Seed Butter (Kakao Yağı)*, Cera Alba (Saf Balmumu)*,
Coconut Oil (Hindistan Cevizi Yağı)*, Persea gratissima Oil (Avakado Meyvesi Yağı)*, Calendula Officinalis Flower
Extract (Aynısefa Çiçeği Ekstresi)*, Hippophae Rhamnoides Seed Oil (Yabani İğde Ağacı Yağı)*, Rosemary Leaf Extract
 (Biberiye Yaprağı Özü)*, Tocopherols (E Vitamini)
(*) USDA Organik Gıda Sertifikalı İçeriklerden Üretilmiştir.
  
Toksik maddeler, Lanolin, GDO, BPA, SLS, Glüten, fitalat, jelatin, sülfat, paraben, triklosan, petrol türevi, parfüm içermez. Toksin İçermez
Çevre Çalışma Grubu (EWG) derin cilt kozmetiği verilerine dayanarak sıfır düzeyinde toksin derecelendirmesiyle onaylanmıştır.
Kullanım Şekli
 Her emzirmeden önce ve sonra parmak ucuyla dairesel olarak meme başına ve çevresine nazikçe uygulanır. Silmeye gerek yoktur. Bebeğin ağzındaki aft ve pamukçuk oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Hamileliğin 6-7. ayından itibaren kullanmaya başlanmalı ve doğumdan sonrada emzirme süresince devam edilmelidir.
Diğer Kullanım Alanları
 Emzirme pompası için kayganlık sağlayıcı, iltihaplı ve kaşıntılı cilt, küçük kesik ve sıyırıklar, çatlamış dudaklar, yanaklar, topuk ve dirseklerde, tırnak eti bakımında, ufak kızarıklıklar ve yeni yapılmış dövmenin iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olmak amacıyla her ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.

Ürün 6502 sayılı yasa uyarınca sıhhi niteliktedir. İade için açılmamış olması gerekmektedir. Teslim anındaki ayıplı veya hasarlı olduğu haller haricinde iade için açılmamış olması gerekmektedir.