Skip Hop Chelsea Şehirli Şık Kol Çantası Siyah

Skip Hop Chelsea Şehirli Şık Kol Çantası Siyah

Marka : Skip Hop
Fiyat : 369,90 TL(KDV Dahil)
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Skip Hop bebek bakım çantaları, kalitesi, geniş hacmi ve trendlere uygun özel tasarımları ile hayatınıza kolaylık ve şıklık katar.

 

Ebeveynler için ebeveynler tarafından tasarlanan Skip Hop bebek bakım çantaları, çok sayıda bölme ve eşya gözü ile biberon, bez, mama, oyuncak ve yedek kıyafetlerin yanı sıra laptop, cep telefonu, anahtar gibi kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşımanızı sağlar. Tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuvarlarında kanıtlanmış Skip Hop çantalarında sağlık açısından zararlı Bizfenol A, Ftalat ve kurşun gibi kimyasal maddeler bulunmaz. Konforlu, hafif, şık ve kolayca temizlenebilir malzemeden üretilen Skip Hop bebek bakım çantaları, özel aparatı sayesinde bebek arabalarına kolayca asılabilir veya omuzda taşınabilir. Bütün Skip Hop bebek bakım çantalarında yumuşacık alt açma minderi mevcuttur.

 

Chelsea Şehirli Şık Çanta

Ön yüzünü indirin, farklı görünümde bir çantaya sahip olun. Chelsea Şehirli Şık Çantalarında biberonlara, akıtmayan bardaklara veya yiyeceklere uygun izole edilmiş yan cepler mevcuttur. Hem gün içerisinde, hem akşam yemeğe giderken kullanabileceğiniz bu tasarımın ön yüzeyi indirilerek farklı görünümde bir çanta elde edilebilir.

 

Ürünün Özellikleri

·Patentli klips sistemi ile bebek arabalarına kolayca asılabilir.

·Deri görünümlü detaylar, altın metalden aksesuarları tasarıma şıklık katar.

·Yumuşak ve ayarlanabilen askısı ile omuza ve kola asılabilir.

·Ha?f ve dayanıklı kolay temizlenebilir kumaştan üretilmiştir.

·4 adet iç cep de dahil olmak üzere 12 adet cebi bulunur.

·Konforlu alt değiştirme minderi mevcuttur.

·Çantanın yere değmesini önleyen metal ayakları vardır.

·Bizfenol A ve Fitalat içermez.

·Boyutlar (cm): 43 (uzunluk) x 17 (genişlik) x 31 (yükseklik)