Skip Hop Style Araç İçi Aktivite Tepsisi

Skip Hop Style Araç İçi Aktivite Tepsisi

Marka : Skip Hop
Fiyat : 109,90 TL(KDV Dahil)
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Skip Hop Gezme Zamanı Ürünleri, kalitesi, pratikliği ve trendlere uygun özel tasarımları ile hayatınıza kolaylık ve şıklık katar!
Ebeveynler için ebeveynler tarafından tasarlanan akıllı özellikler ile donatılmış Style Araç Aksesuarlar Koleksiyonu aile yolculuklarınızı eğlenceli ve keyifli seyahatlere dönüştürür. Deri görünümlü detaylar, modern baskılar ve nötr renkler tüm araçlar için uygundur. Konforlu, hafif, şık ve kolayca temizlenebilir malzemeden üretilen Style Araç İçi Aktivite Tepsisi sağlık açısından uygundur.
Style Araç İçi Aktivite Tepsisi
Seyahat halindeyken çocuklarınızın çeşitli aktiviteler yapabilmesini sağlayan araç içi aktivite tepsisi modern tasarımları ile arabanıza uyum sağlar. Çıkarılabilir plastik ara parçasının, çocuklarınızın boyama, çizim gibi aktiviteleri için pürüzsüz yüzeyi mevcuttur. Tepsi yanındaki aparatını kalemleri, kitapları veya atıştırmalıklarınızı koymak için kullanabilirsiniz.
 
Ürün Özellikleri
.Deri görünümü ve zikzak deseni aracınıza şıklık katar. 
.Çıkarılabilir plastik ara parça, çizim ve diğer aktiviteler için pürüzsüz bir yüzey sağlar. 
.Yan cepler boya kalemleri ve oyuncaklar için uygundur.
.Yükseltilmiş kenarlar sayesinde araç hareket halindeyken bile tepsi içindeki boya kalemlerinin, oyuncakların ve atıştırmalıkların kayarak düşmesini engeller. 
.Yastıklı tabanı çocuğunuzun tepsiyi kucağında konforla taşımasını sağlar. 
.Ayarlanabilir kayışlar araç koltuğunun etrafına kolaylıkla takılarak güvenli kullanım sağlar.
.Boyutlar (cm) : 36,8 (uzunluk) x 30 (genişlik) x 5 (yükseklik)