Sophie The Giraffe So Pure Nature'rings Çıngırak
Sophie The Giraffe So Pure Nature'rings Çıngırak
Sophie The Giraffe So Pure Nature'rings Çıngırak
Sophie The Giraffe So Pure Nature'rings Çıngırak

Sophie The Giraffe So Pure Nature'rings Çıngırak

Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
₺19,72 'den başlayan taksitlerle

Bebeğiniz minik elleriyle kolaylıkla kavrayabilir,diş çıkaran bebeğin hassaslaşan diş etlerinin rahatlamasına yardımcı olurken çıngırak kısmı eğlendirir.

Bu çıngırak, % 100 doğal yenilenebilir hammaddeler kullanılarak tasarlanmış yeni bir çevre dostu oyuncak serisinin bir parçası bioplastikten üretilmiştir.

Tamamen bitkilerden üretilen  bu ürünler ekolojik bir alternatiftir. Tümü, bağımsız TÜV Avusturya laboratuarı tarafından yenilenebilir hammaddelerin (bio-bazlı) kullanımını belgeleyen "OK biobased" sertifikasına sahiptir

Bebebeğinizin işitme-görme-dokunma duyularını geliştirir: -İşitme: Çıngırak içindeki küçük toplar bebeğinizin işitme duyusunu geliştirir -Görme: Bebeğinizin dikkatini çekmek için üç renkli halka  -Dokunma: Farklı dokuları kaydırmak, değiştirmek ve keşfetmek için 3 farklı yüzey. Ergonomik formu sayesinde bebeğiniz kolaylıkla kavrar.

Sağlıklı ve doğal, bu çıngırak % 100 bio bazlı bitkisel kökenli, nişasta ve manyok özleri kullanırak üretilmiştir. Yağ içermez ve çevreyi temsil eder. Çevreyi korumak ve çevresel zararı hafifletmek için sağlıklı bir alternatif. 
3+ aydan itibaren kullanılabilir.

Bioplastik Hakkında;Bitkisel kökenli  yenilenebilir tarım ürünlerinden (mısır,pancar gibi..)elde edilen hammaddelerden üretilir görüntüsü plastiğe benzesede  doğal kimyasal bileşime sahip doğada çözünebilen bir malzemedir.

Yenilenebilir ürünlerden üretildiği için hem sürdürülebilirdir, hem de atığı doğada çözünebilir olduğu için zararsız bir hammaddedir.

Ürün üzerindeki renkler bebekleriniz için hiçbir zararlı kimyasal içermeyen gıda boyası ile boyanmıştır. Kurşun ve ağır metaller içeren boya sabitleyiciler kullanılmadığı için zamanla solma yapabilir. Sophie The Giraffe Çok Amaçlı Çıngırak 6502 sayılı yasa gereğince sıhhi içerikli üründür.  İade veya değişim için koruyucu bandının ve/veya ambalajının açılmamış olması gerekir