Diş Kaşıma Oyuncakları

Bebekler belli bir yaş grubu dönemine geçiş yaparken diş çıkarmaya başlarlar. Ancak dişler çıkmaya başlamadan önce bebeklerin damaklarında kaşıntı ve rahatsızlıklar meydana gelebilir. Bu durum odlukça olağan bir durumdur ve anne ya da babalar endişe etmemelidir. Yapılması gereken tek şey diş kaşıma oyuncakları almak ve bebeğin eline vermek olacaktır. Diş kaşımaya yarayan bu oyuncaklar, farklı hayvan ve çiçek gibi figürlerden tasarlanıyor. Farklı tasarım ve figürlere sahip olan bu oyuncaklar tamamen bebeklerin ağız ve damak yapısına uygun maddeler içererek tasarlanıyor. İçerisinde kimyasal bulunmayan diş kaşıyıcıları sayesinde bebekler ağlamaktan kurtuluyor ve aynı zamanda oyuncakla oynamış oluyorlar.

Diş Kaşıma Oyuncakları Bebeklerin Damaklarına Zarar Vermez

Diş kaşıma oyuncakları bebeklerin damaklarına zarar vermez, aksine bebeklerin kaşıntısını en az indirerek onları mutlu eder. Hem dişlerinin çıktığı yerleri kaşımalarına hem de acılarını en aza indirmelerine yardımcı olan bu oyuncaklar oldukça yumuşaktır ve diş yapısının da bozulmasına izin vermez. Bebeklerin dişleri çıkmaya başlamadan bir süre önce damaklarda kızarıklıklar ve kaşıntılar meydana gelir. Bebekler bunu anlatama da, anne ve babaların bu dönemi bilmesi ve en kısa süre içerisinde diş kaşımaları için oyuncak temin etmeleri gerekir. Böylece bebekler hem ellerini hem de damaklarını oyalayacak ve güzel vakit geçireceklerdir.

Diş Kaşıma Oyuncaklarının Kullanım Amaçları Nelerdir?

Tek bir oyuncak halinde satışa sunulduğu gibi takım halinde de satışa sunulan diş kaşıma oyuncakları mevcuttur. Bazı oyuncaklar tamamen hayvan ya da farklı bir figüre sahipken, bazı modeller tamamen halka şeklindedir. Halka olan çeşitleri bebeklerin eline tam oturur ve onları daha çok mutlu eder. Kullanım amaçları diş ve damaklara zarar vermeden kaşıntıyı önlemektir. Tüm bu çeşitleri sitemizden alabilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR