Websitemizden yaptığınız alışverişleri kredi kartı, havale veya kapıda ödeme seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksitli işlem uygulanabilir. Bu durumda bankanın almış olduğu komisyon tamamen veya kısmen yansıtılabilir. Havale/EFT seçeneği ile yapılan ödemelerde web sitemizde belirtilen oranlarda indirim uygulanabilir.

 

Kapıda ödemeli siparişlerde gerekli görülen hallerde alıcıdan firmamız tarafından teyit amaçlı yollanan SMS'e cevap vermesi istenebilir veya alıcı telefonla aranıp sözlü teyit alınabilir. Sözlü teyit alma amaçlı yapılan konuşmalar kayıt altına alınabilir. Teyit amaçlı SMS veya aramaya cevap alınamayan siparişler teyit alınana kadar bekletilir.

 

Kapıda ödemeli siparişlerinizi iptal etmek isterseniz siparişiniz yola çıkmadan bunu e-posta veya telefon ile tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Kapıda ödemeli siparişlerde alıcı teslim almasa dahi kargo firması tarafından sevkiyat ve kapıda ödeme hizmet bedeli tarafımıza yansıtılmaktadır. Geçerli bir nedeni yok iken siparişi reddeden alıcı listeye kaydedilebilir ve tekrar sipariş vermesi engellenebilir, ya da yasal sınırlar dahilinde riskli müşteri statüsü başka e-ticaret siteleriyle paylaşılabilir. Bazı durumlarda bu tarz müşteriler için kabul edilmiş yasal sözleşmeye uymadığı için yasal yollara başvurulabilir.

  

Banka hesap numaralarımız

 

 

Akbank

Şube Adı : Zekeriyaköy-1177
Hesap Adı : Sereltek Teknoloji Ltd.Şti.
Hesap Numarası  : 0005775
IBAN: TR5500 0460 1177 8880 0000 5775
Hesap Türü : TL

 

 

Garanti Bankası

Şube Adı : Zekeriyaköy-549
Hesap Adı : Sereltek Teknoloji Ltd.Şti.
Hesap Numarası  : 6299577
IBAN: TR11 0006 2000 5490 0006 2995 77
Hesap Türü : TL

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR