Organik Oyuncaklar

Çocuklar anne ve babaların göz bebeğidir. Her anne ve baba çocukları için en iyisi olanı ister. Çocukların eğlenceli oyunlar oynarken kullandıkları oyuncakların sağlığa zarar vermeyen ürünlerden yapılmış olmalarına dikkat etmelidir. Çocuklara veya bebeklere oyuncak seçimi yaparken yaşlarına uygun oyuncaklar alınmalıdır. Yoksa küçük parça veya sivri yerleri çocukların veya bebeklerin zarar görmesine neden olabilir. Günümüzdeki malzeme çeşitliliğinden bazı çocuk veya bebeklerin bu tür oyuncaklara karşı alerjik durumu olabiliyor. Piyasada uygun fiyata satılan plastik oyuncaklar zehir saçmaktadır. Bu oyuncaklara çocuklar elleriyle, ağzıyla temas halindedir. Bu durum çocukların ve bebekler için çok tehlikeli bir durum oluyor. Kanser hastalığına yakalanma riski artıran bu oyuncaklar beyin fonksiyonlarında olumsuz etkilemektedir. Sizde çocuklarınıza organik oyuncakları tercih etmelisiniz. Organik oyuncaklar ahşap, kumaş, bambu ve deri gibi malzemelerden üretilmektedir. Organik oyuncak malzemelerin boyasında kurşun veya başka kimyasal ürün bulundurmaz. Kumaşlarda organik pamuktan üretilir. Ahşap oyuncaklarda da zehirli yapıştırıcılar bulunmaz. Çocuklarınız bu oyuncak sayesinde dokunma, görme ve hissetme algılarını geliştirir.

Çocuklarınız İçin Doğal Oyuncaklar

Çocuklar günlerinin çoğunu oyuncaklarıyla eğlenmekte geçiriyor. Zamanın çoğu oyuncaklara dokunarak geçiren çocuklar için sağlığına zarar vermeyen doğal oyuncakları tercih etmelisiniz. Doğal oyuncaklar çocuklarınıza hem eğitici hem de eğlenceli olacaktır. Ahşap oyuncaklar yapıları çok basit olduğundan çocuklarınızın zihnini ve fiziksel gelişimini zorlamaz. Çocuklarınız ahşap oyuncaklarla puzzle, blok yaparken hem eğlenir hem de öğrenir. Araba ve zekasını geliştiren oyuncaklar çocuklarınızın eğlenceli oyuncakları olur. Ahşap oyuncaklar temizliği kolay olduğundan çocuklarınızı bakterilerden koruyabilirsiniz. Bebeğiniz veya çocuklarınız için doğal pamuktan üretilmiş kumaşlardan olan farklı modellerde olan hayvan figürlü oyuncaklar çocuklarınızın dostu olacaktır. Sizde çocuklarınıza sağlığına zarar vermeyen oyuncaklar istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz.

Doğal ahşap ve organik pamuktan yapılma, kimyasal işlem görmemiş ve EN71 AB standardında bebekler için tamamen zararsız boya ile boyanmış el yapımı oyuncaklar.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR