Erkek Öğrenci Kolyesi
Erkek Öğrenci Kolyesi
Erkek Öğrenci Kolyesi
Erkek Öğrenci Kolyesi

Erkek Öğrenci Kolyesi

Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)
₺98,54 'den başlayan taksitlerle

Kolyede kullanılan doğaltaşlar; Kehribar, Kaplangözü, Lapis, Havlit, Labradorit, Dumanlı Kuvars, Obsidyen.

Kehribar (Amber): Boğaz, kulak ve mide yanmalarını; enfeksiyonları ve solunum rahatsızlıklarını azaltıcı, sakinleştirici, ağrı kesici, spazm giderici, balgam söktürücü ve ateş düşürücü etkilere sahip olduğuna inanılır.

Kaplangözü: Fiziksel ve ruhsal denge taşı olduğuna inanılmaktadır. Güç ve cesaret taşı olduğu da söylenir. Aynı zamanda kabus gören çocuklara iyi geldiğine, algılamayı arttırdığına ve disiplin sağladığına inanılmaktadır.

Lapis: Hafızayı güçlendirdiğine, arkadaşlık ve iletişim ile ilgili problemlere yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Bilgelik taşı olarakta bilindiği ve bilginin, bilgeliğin yayılmasına yardımcı olduğu söylenir. İçe dönük kişilere iyi geldiğine inanılmaktadır.

Havlit: Özgüveni arttırdığı kişinin kendisini daha rahat ifade etmesine yardımcı olduğu, gerginliği ve stresi aralarak bu özelliği ile rahat uyku sağladığı söylenmektedir. Özellikte gelişme çağındaki çocuklarda kalsiyum dengesi sağlayarak kemik sağlığına yardımcı olduğuna inanılır.

Labradonit: Hiperaktiviteye iyi geldiğine, zihin keskinliği sağladığına, kaygı ve stresi azalttığına inanılmaktadır. Yeni fikirler geliştirmeyi teşvik ettiği ve antioksidan özelliği olduğu da söylenmektedir.

Dumanlı Kuvars: Fiziksel, ruhsal, zihinsel gücü arttırdığına ve korku, endişe, kaygıyı yatıştırdığına inanılır.

Obsidyen: Stresi azalttığı, heyecanlı hali yatıştırdığı, kendine güven ve enerji verdiği söylenmektedir. Aynı zamanda eklem ve kas ağrılarını da azalttığına inanılmaktadır. 

 

39-40 cm civarındadır.

Uyarılar:

Ürünün kullanım kılavuzu ve sitemizdeki uyarılara uygun ve muhakkak yetişkin denetiminde kullanılmasından kullanıcı sorumludur. Firmamız uygunsuz kullanım, uyarılara uyulmaması vb nedenlerle oluşabilecek problemlerden sorumlu değildir. 

 

 

İlgili yasa ve yönetmelikler gereği sitemizde satılan ürünler ile ilgili, hastalık adı veya belirtileri ile tedavisi tanıtım yapılmamaktadır. Bu kapsamda öncelikli olarak tüketiciye modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasının ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Sitemizde satılan doğaltaş ürünler ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR