Kehribar Vişne Sedef Kolye
Kehribar Vişne Sedef Yetişkin Kolye

Kehribar Vişne Sedef Kolye

Fiyat : 299,00 TRY(KDV Dahil)
36,88 TRY 'den başlayan taksitlerle

Özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalı. Her bir kolye ayrı ayrı resmi analiz sonucu ve sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır. 45 cm civarındadır.

Boğaz ve troid bezi enfeksiyonlarını yok eder, guatr oluşmasını önler, oluşmuşsa küçülmesine yardımcı olur. # Astım ve bronşiti önler. # Alerjiye iyi gelir. # Ağrı olan yere konulduğunda, ağrıyı alır. # Sol el veya bilekte kullanıldığında vücuttaki elektrik yığılmasını dolayısıyla depresyonu engeller ve melankolik ruh halini önler. # Kişiye canlılık ve yaşam enerjisi verir. # Sindirim sistemini özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. # Üzerinde taşıyana bolluk bereket enerjisi verir.

  Uzunluk : 45 cm

  Ağırlık : ~7-8 gr

 

 Özel işçilik ve az bulunan kehribar cinsi ile yapılmış bu kolye erkek ve kadın tarafından kullanılabilen uniseks bir modeldir. Hakiki kehribar olduğunu kanıtlayan ve resmi belge niteliğini taşıyan, elinize ulaşan ürüne özel, Bakanlık ve İstanbul Kuyumcular Odası kurumu olan GLT laboratuvarı sertifikası ile gelir. Firmamız diğer satıcıların yaptığı gibi kendi bastırdığı kağıdı sertifika diye tüketiciye vermez veya sadece 1 ürün için alınmış sertifikayı kopyalayıp vermez. Bu tarz sertifikaların hiç bir geçerliliği yoktur ve kehribarın orijinal olduğuna dair hiç bir garanti vermez.