Limon Opak Kehribar Bileklik-Tam Yuvarlak Kesim
Limon Opak Kehribar Bileklik-Tam Yuvarlak Kesim
Limon Opak Kehribar Bileklik-Tam Yuvarlak Kesim

Limon Opak Kehribar Bileklik-Tam Yuvarlak Kesim

Fiyat : 219,00 TRY(KDV Dahil)
27,01 TRY 'den başlayan taksitlerle

Özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalı. Her bir kolye veya bileklik ayrı ayrı resmi analiz sonucu ve sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır.

18 cm civarındadır.

2.5 ile 3.5 gr arasındadır.

Boğaz ve troid bezi enfeksiyonlarını yok eder, guatr oluşmasını önler, oluşmuşsa küçülmesine yardımcı olur. # Astım ve bronşiti önler. # Alerjiye iyi gelir. # Ağrı olan yere konulduğunda, ağrıyı alır. # Sol el veya bilekte kullanıldığında vücuttaki elektrik yığılmasını dolayısıyla depresyonu engeller ve melankolik ruh halini önler. # Kişiye canlılık ve yaşam enerjisi verir. # Sindirim sistemini özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. # Üzerinde taşıyana bolluk bereket enerjisi verir.

 Özel işçilik ve az bulunan kehribar cinsi ile yapılmış bu bileklik erkek ve kadın tarafından kullanılabilen uniseks bir modeldir. Hakiki kehribar olduğunu kanıtlayan ve resmi belge niteliğini taşıyan, elinize ulaşan ürüne özel, Bakanlık ve İstanbul Kuyumcular Odası kurumu olan GLT laboratuvarı sertifikası ile gelir. Firmamız diğer satıcıların yaptığı gibi kendi bastırdığı kağıdı sertifika diye tüketiciye vermez. Bu tarz sertifikaların hiç bir geçerliliği yoktur ve kehribarın orijinal olduğuna dair hiç bir garanti vermez.