Limon Rengi 33'lük Kehribar Tespih-Kapsül Form
Limon Rengi 33'lük Kehribar Tespih-Kapsül Form
Limon Rengi 33'lük Kehribar Tespih-Kapsül Form
Limon Rengi 33'lük Kehribar Tespih-Kapsül Form

Limon Rengi 33'lük Kehribar Tespih-Kapsül Form

Fiyat : ₺6.899,00(KDV Dahil)
₺850,88 'den başlayan taksitlerle

TÜRKİYE'de İLK !

GLT Sertifikalı kehribar tespih

Ürüne Özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalı. Her bir tespih ayrı ayrı resmi sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır. Orijinalliğinden en ufak bir şüpheye düşmeden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Kopal, sıkma kehribar gibi ürünleri orijinal kehribardan ayıramayan tuzlu su, yakma gibi testlere ihtiyacınız kalmaz. 

Boncuk boyutu: 1 x 0.5 cm civarındadır.

~14.5-15 gr 

 

Kehribar (Amber) Tesbihler

 

 - Kehribar binlerce senedir takılan ve yararına inanılan yarı değerli bir taştır.

 

 

Kehribar bir taş olmadığından, sıcak ve yumuşak bir dokunuşu vardır. Hafif ve rahat bir kullanım sağlar.

   

- Kehribar tesbihlerimizin yapımında kullanılan tüm taşlar gerçek, otantik, doğal Baltık kehribardır.  Her tesbih için kehribar rengine uygun sağlam ipek iplik kullanılmıştır.

 

 

İlgili yasa ve yönetmelikler uyarınca kehribar ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya belirtiler yazılarak tanıtım yapılmamaktadır. Sağlık problemlerinizde öncelikli olarak modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasını öneriyoruz. 

 

Kehribar İlaç değildir. Hastalıkların tedavisi veya önlenmesi için kullanılamaz.

 

 Ürüne Özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalıdır. Her bir tespih ayrı ayrı resmi sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır. Orijinalliğinden en ufak bir şüpheye düşmeden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Kopal, sıkma kehribar gibi ürünleri orijinal kehribardan ayıramayan tuzlu su, yakma gibi testlere ihtiyacınız kalmaz. 

 

Totsandmore, en iyi üreticilerle en kaliteli kehribar tedariki konusunda son derece titizdir. Özenle seçilmiş kehribar boncuklar Litvanya'da bu işi onlarca yıldır yapan ustaların elinde şekillenir ve dizilir. Türkiye'ye gelen her bir kehribar ürün, İstanbul Kuyumcular Odası ve Ticaret Bakanlığı'nın ortak kuruluşu olan GLT laboratuvarlarında analiz edilir ve sadece elinize ulaşan ürün için düzenlenmiş sertifikası ile size gönderilir. Elinize ulaşan sertifika numarası ile GLT nin Web sayfasından veya telefonla ulaşarak tesbihnizi ve sertifikasını teyit edebilirsiniz. Firmamız kehribar kolyeleri ülkemize getiren ilk firma olduğu gibi, aynı zamanda GLT sertifikasını kehribar ürünlerinde kullanan ve bu standardın oluşmasında öncülük etmiş bir kurumdur.

 

Kehribar Tesbih ve Takıların Bakımı ve Kullanılması

 

-Doğrudan güneş ışığı altında veya ısı kaynağına yakın bırakmayınız.

 

-Kimyasal ürünlerden uzak tutun.

 

-Banyo, havuz veya denize girerken çıkartınız

 

-Akar su altında tutarak temizleyebilirsiniz. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR