Organik Pamuk Ekruli Battaniye
Organik Pamuk Ekruli Battaniye
Organik Pamuk Ekruli Battaniye

Organik Pamuk Ekruli Battaniye

Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
₺11,10 'den başlayan taksitlerle

Anti-alerjik · 100% organik pamuk (GDO içermez)

Ekruli‘nin özel, GOTS Sertifikalı, 100% organik pamuklu ultra yumuşak, ince kumaşından yapılmıştır. Bebekler için en ideal ölçülerde dikilmiştir: 85cm x 85cm. Kundaklama, sarma ve uyku için kullanılabilir.

Yumuşak ve güvenli bir uyku için tasarlandı: Bebeklerin için mümkün olan en konforlu ve güvenli uyku ortamını sağlamaya çalışıyoruz. İşte bu nedenle Ekruli bebek battaniyesini ürettik: tüm ailenin dinlenmiş ve mutlu hissetmesine yardımcı olmak için…

Ekruli ürünlerinin imzası olan, uzun lifli 100% organik Ege pamuğundan üretilen Ekruli bebek battaniyesi, bir bebeğin hassas cildi için en yumuşak ve en güvenli seçenektir. Isıyı yalıtır, aynı zamanda nefes alan bir kumaştır. Bu sayede bebeğiniz uykudayken siz de gönül rahatlığıyla ona eşlik edebilirsiniz.

Mükemmel ve kesintisiz bir gece uykusu düşünülerek tasarlanan bebek battaniyesi, 85cm x 85 cm boyutlarıyla, yeni doğan bir bebeğin, kendisini güvende hissetmesini sağlamak üzere kundaklanması için ideal ölçülerdedir. Soğuk günlerde, evde, bebek arabasında ve yolculuk anlarında ona sıcak, rahatlatıcı bir ortam sağlar.

Bebek battaniyemiz en çok tercih edilen ürünlerimizden birisidir. Bebeğinizin sağlıklı ve mutlu bir uyku çekmesine yardımcı olur.

 

Ürün Bakımı:

  • Bakımı kolay kumaş.
  • Kuru temizleme yapılmaz, ağartıcı kullanılmaz.
  • Kumaşın yumuşaklığını korumak için en yüksek 30 derecede yıkanız.
  • En iyi sonuç için tersini çevirerek yıkayınız ve asarak kurutunuz.
  • Düşük ısıda ütülenir.