Proud MaMa Bangle Bracelet Silver

Marka : Proud MaMa
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
₺24,54 'den başlayan taksitlerle
Bileklikler gümüş kaplamalı malzemeden üretilmiştir ve aynı zamanda zarif gümüş renkli, modaya uygun bir şekilde roze renkli ve klasik altın renkli modelleri de mevcuttur. Tüm bilezikler ‘ProudMaMa’ metnini ve kordonun uçlarındaki bir kalp şeklini tatlı bir detay olarak içerir. Bilezikler tek bir boyutta mevcuttur ve çok hafiftir, bu yüzden her zaman uyumludur.
Malzemelerin hepsi nikel ve kurşun taşımayan malzemedir.
Bilekliğin iç çapı 6.5 cm'dir.
***
Proud Mama sadece kristaller ve cam boncuklar gibi kaliteli malzemeler kullanır. Sabun, parfüm, kimyasal yağ asitleri ile temas, mücevherlerimizde kullanılan parlaklığı ve malzemeleri olumsuz yönde etkileyecektir. Bu kimyasallarla doğrudan temastan kaçınmak için, parfüm ve kozmetik ürünlerini Proud MaMa mücevherlerini takmadan önce uygulayın. Kullanılan tüm parçalar nikel taşımayan parçalardır, ancak deri asidi ve yağ etkisi altında, metal parçalar yeşil veya kahverengi bir renge oksitlenebilir. 
Ne yazık ki, bu önlenemez bir kimyasal reaksiyondur. 
Proud MaMa mücevherlerinizi takmadığınızda, onları güvende tutmak ve ömür boyu kullanmak için kese veya kutuya saklayın. Kararma durumunda kabartma tozunu su yardımıyla hamur kıvamına getirip ProudMaMa’yı bununla ovarak parlatabilirsiniz.