Proud MaMa Babybell Round Jasseron Rose
Proud MaMa Babybell Round Jasseron Rose
Proud MaMa Babybell Round Jasseron Rose

Proud MaMa Babybell Round Jasseron Rose

Marka : Proud MaMa
Fiyat : ₺1.739,00(KDV Dahil)
₺214,48 'den başlayan taksitlerle

Babybell Round Jasseron Rose hamile kolyeleri ile bebeğiniz, kolyenizin çıkardığı sesleri alarak karnınızda huzurla uyuyacak. Doğduktan sonra da kendisini sakinleştirecek en güzel ses, bu ses olacak.

Babybell Koleksiyonu 
Gebeliğin yaklaşık 5. ayından sonra, doğmamış bebeğin iç kulağı zaten gelişmiştir ve sinir sistemine bağlanmıştır. Bebek bekleyen anne / baba, zili göbek üzerinde döndürdüğü zaman, bebek sesi hafifçe duyar ve doğumdan sonra bunu tanır. Duyulan ses anne ve çocuk için hoş ve yumuşak bir sestir.
 
Malzemelerin hepsi nikel içermeyen malzemeden yapılmıştır.
 
Kolyenin uzunluğu yaklaşık 120 cm'dir [uzantısı ile birlikte]

***

Babybell’in geleneksel adı olan Bola’yı takmak eski bir Meksika geleneğidir. Geleneğe göre Bola, anne ve doğmamış çocuğa mutluluk, sağlık ve refah getirecek ve onları tehlike ve hastalıktan koruyacaktır. Büyülü ve nazik ses her halükârda rahat bir hamilelik ve başarılı bir doğum için katkıda bulunur.

 ***

Proud Mama sadece kristaller ve cam boncuklar gibi kaliteli malzemeler kullanır. Sabun, parfüm, kimyasal yağ asitleri ile temas, mücevherlerimizde kullanılan parlaklığı ve malzemeleri olumsuz yönde etkileyecektir. Bu kimyasallarla doğrudan temastan kaçınmak için, parfüm ve kozmetik ürünlerini Proud MaMa mücevherlerini takmadan önce uygulayın. Kullanılan tüm parçalar nikel taşımayan parçalardır, ancak deri asidi ve yağ etkisi altında, metal parçalar yeşil veya kahverengi bir renge oksitlenebilir. 

Ne yazık ki, bu önlenemez bir kimyasal reaksiyondur. 

 

Proud MaMa mücevherlerinizi takmadığınızda, onları güvende tutmak ve ömür boyu kullanmak için kese veya kutuya saklayın. Kararma durumunda kabartma tozunu su yardımıyla hamur kıvamına getirip ProudMaMa’yı bununla ovarak parlatabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR