Skip Hop Çatal Kaşık Seti Arı
Skip Hop Çatal Kaşık Seti Arı
Skip Hop Çatal Kaşık Seti Arı

Skip Hop Çatal Kaşık Seti Arı

Marka : Skip Hop
Fiyat : ₺99,99(KDV Dahil)
₺12,33 'den başlayan taksitlerle
Zoo Arkadaşları, Bebeklerinize Eğlence Getirecek!
2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek  setleri, paslanmaz çelik termoslar, paslanmaz çelik pipetli suluklar ,beslenme setleri,  çerez kapları, pipetli bardaklar,
çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler,  yağmurluklar, şemsiyeler,  emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları, alıştırma bardakları... 
 
Uzman pedegog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile  çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken,  ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!
 
Çatal & Kaşık Seti
Yemek Vakti Bir Eğlenceye Dönüşür! 
Bu sevimli çatal & kaşık setinin yumuşak kenarları sayesinde çocuklarınız onları tutmakta zorlanmaz. Paslanmaz çelik çatal ve kaşıklar sayesinde bebekleriniz kendilerini büyümüş hissetmelerini sağlıyor.
 
Ürün Özellikleri
.12 ay ve üstü için kullanıma uygundur.
.Sevimli Zoo koleksiyonu ile uyumludur.
.Minik eller için ideal ölçülerdedir.
.Uçları paslanmaz çelikten yapılmıştır.
.Yumuşak uçları kolay kavranır. 
.BPA, PVC ve Fitalat içermez. 
.Boyutlar (cm): 3 (uzunluk) x 12 (yükseklik)

Ürün 6502 sayılı yasa uyarınca sıhhi niteliktedir. İade için açılmamış olması gerekmektedir. Teslim anındaki ayıplı veya hasarlı olduğu haller haricinde iade için açılmamış olması gerekmektedir.