Vişne Limon Rengi Kehribar Yetişkin Kolye-Mina
Vişne Limon Rengi Kehribar Yetişkin Kolye-Mina
Vişne Limon Rengi Kehribar Yetişkin Kolye-Mina
Vişne Limon Rengi Kehribar Yetişkin Kolye-Mina

Vişne Limon Rengi Kehribar Kolye-Mina

Fiyat : ₺6.859,00(KDV Dahil)
₺845,94 'den başlayan taksitlerle

Kusursuz işçilik ve yüksek kalitede şahane bir mücevher  

Özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalı. Her bir kolye ayrı ayrı resmi analiz sonucu ve sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır.

45 cm civarındadır.

~14 gr

 

Kehribar (Amber) Kolyeler

 

 - Kehribar binlerce senedir takılan ve yararına inanılan yarı değerli bir taştır.

 

 

Kehribar bir taş olmadığından, sıcak ve yumuşak bir dokunuşu vardır. Hafif ve rahat bir kullanım sağlar.

   

- Kehribar kolyelerimizin yapımında kullanılan tüm taşlar gerçek, otantik, doğal Baltık kehribardır.  Her kolye için kehribar rengine uygun sağlam ipek iplik ve güvenlik için vidalı klips kullanılmıştır.

 

 

İlgili yasa ve yönetmelikler uyarınca kehribar ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya belirtiler yazılarak tanıtım yapılmamaktadır. Sağlık problemlerinizde öncelikli olarak modern bilimsel tıp yöntemlerinin kullanılmasını öneriyoruz. 

 

Kehribar İlaç değildir. Hastalıkların tedavisi veya önlenmesi için kullanılamaz.

 

 

Totsandmore, en iyi üreticilerle en kaliteli kehribar tedariki konusunda son derece titizdir. Özenle seçilmiş kehribar boncuklar Litvanya'da bu işi onlarca yıldır yapan ustaların elinde şekillenir, her boncuk arası düğümlü olacak şekilde dizilir. Türkiye'ye gelen her bir kehribar ürün, İstanbul Kuyumcular Odası ve Ticaret Bakanlığı'nın ortak kuruluşu olan GLT laboratuvarlarında analiz edilir ve sadece elinize ulaşan ürün için düzenlenmiş sertifikası ile size gönderilir. Elinize ulaşan sertifika numarası ile GLT nin Web sayfasından veya telefonla ulaşarak kolyenizi ve sertifikasını teyit edebilirsiniz. Firmamız kehribar kolyeleri ülkemize getiren ilk firma olduğu gibi, aynı zamanda GLT sertifikasını kehribar ürünlerinde kullanan ve bu standardın oluşmasında öncülük etmiş bir kurumdur.

 

Kehribar kolyelerimiz hem malzemesi hem de işçilik kalitesi ile sağlık yanında aynı zamanda şık birer takıdır. Seçkin görünümü hemen fark edilir.

 

Kehribar Kolye ve Takıların Bakımı ve Kullanılması

 

-Doğrudan güneş ışığı altında veya ısı kaynağına yakın bırakmayınız.

 

-Kimyasal ürünlerden uzak tutun.

 

-Banyo, havuz veya denize girerken çıkartınız

 

-Akar su altında tutarak temizleyebilirsiniz.4-6 ayda bir, gece boyunca toprakta bırakarak nötrleme işlemini yapınız ·

 

Uyarılar

 

Bebek Kolyeleri İçin

 

 

     - Bebek uyurken ya da gözetiminiz altında değilken kolyeyi çıkarınız! Bu durumlarda çorap altına ayak bileğine dolamak etkisinin devamını ve güvenliği sağlar.

 

    - Kehribar kolyeler takılmak içindir, çiğnenmek için uygun değildir!

 

Diş kaşımak, ağza götürmek için kullanılamaz. Muhakkak yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır. Totsandmore ve marka sahibi Sereltek Ltd.Şti bu şarta uygun olmayan kullanımlardan sorumlu tutulamaz.

 

 

Kehribar kullanımında memnuniyet oranı çok yüksektir. Son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz. Ancak şunu unutmamalı ki hiçbir yöntem %100 etkili değildir. Bazen istenen etki az görülebilir. Bunun nedeni bünye farklılığı olabileceği başka bir sorununuz olmasından da kaynaklanabilir. Lütfen bu durumu bilerek kullanın.

 

 

  

Genel Uyarı

 

 

-Kehribar taş değil, milyonlarca sene içinde sertleşmiş bir ağaç reçinesidir. Bu sebeple darbelere karşı hassastır, kırılabilir. Çarpma, ezilme ve düşmeden koruyunuz.

 

-Kolyenin klipsini sıkarken son turda çok hafif gevşek bırakın. Sonuna kadar zorlamak veya sıkmak klipsin ömrünü kısaltır

 

Hangi renk kehribar seçmeliyim?

 

Kehribarın rengi ile etkisi arasında doğrudan bir bağlantı yoktur. Aynı ham külçenin içinde birbirinden farklı onlarca ton görülebilir. Zevkinize ve bütçenize uygun her modeli seçebilir ve aynı etkiyi görebilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR