Vişne Rengi Kehribar Kolye Anne Bebek Seti
Vişne Rengi Kehribar Kolye Anne Bebek Seti

Vişne Rengi Kehribar Kolye Anne Bebek Seti

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺458,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺435,00(KDV Dahil)
₺53,65 'den başlayan taksitlerle

Özel GLT (Gemological Laboratory of Turkey) sertifikalı. Her bir kolye ayrı ayrı resmi analiz sonucu içeren sertifikayla gelir ve her ürün resmi olarak kayıtlıdır.

Yetişkin Kolyesi 45 cm civarındadır. 7 ile 8 gr arasındadır.

Kehribar bebek kolyesinin 33 cm ve 36 cm olmak üzere iki boyutu bulunmaktadır. 4.5 ile 5.5 gr arasındadır
0-3 Yaş: 33 cm
4 Yaş ve Üzeri: 36 cm

Kehribar (Amber) Kolyeler

 - Avrupa'da ve Uzak Doğu'da çocuklara amber (kehribar) takmak çok eski bir gelenektir ve diş çıkarma belirtileri gösteren bebekler için adeta olmazsa olmaz bir üründür. Amber boğaz, kulak ve mide yanmalarını; enfeksiyonları ve solunum rahatsızlıklarını azaltıcı etkisiyle bilinir. Geleneksel amber boncuklarından yapılan takılar diş çıkarmanın yan etkileri olan ağrı, iştahsızlık, mide bulantısı, kulak ağrısı, ateş ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların giderilmesinde doğal bir tedavidir. Doğal bir ağrı kesici olan amber bebeğinizi rahatlatarak onun ilaç gereksinimini azaltır. Amberin antiinfalmatuvar (iltihap sökücü) ve tedavi edici özellikleri klasik tıp tarafından da kabul edilmektedir ve sakinleştirici, ağrı kesici, spazm giderici, balgam söktürücü ve ateş düşürücü etkileri uzun zamandır bilinmekte ve bu nedenle de diş çıkaran bebekler ve küçük çocuklar için mükemmel bir yardımcıdır. Amber, hiçbir yan etkisi olmayan, tamamen doğal bir ağrı kesicidir.

- Baltık amberinin sırrı boncukların içinde gizlidir. İçerdiği SUKSİNİK ASİT ya da AMBER ASİTİ Avrupa ülkelerinde doğal bir antibiyotik olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. Kimyasal formülü C4 H6 Oolan amber asiti bir mineral değildir, kozalaklı ağaçların doğal reçinelerini içeren organik bir maddedir. Bebek diş boncuğunu taktığında, vücut ısısı bir tür reçine olan amberin içindeki şifalı yağları açığa çıkarır ve bu yağlar cilt tarafından emilerek kan dolaşımına karışır. Amber bir taş olmadığından, sıcak ve yumuşak bir dokunuşu vardır. Hafif ve rahat bir kullanım sağlar.

- Amber diş kolyelerimizin yapımında kullanılan tüm taşlar gerçek, otantik, doğal Baltık amberleridir. Her boncuk arası, çocuğun boğazına kaçma tehlikesine karşı düğümlenmiştir. Her kolye için amberin rengine uygun sağlam ipek iplik ve güvenlik için vidalı klips kullanılmıştır.

  Standart boy kolyeler 32-33 cm.dir. Eğer bebeğiniz fazla kilolu ise ya da tereddüdünüz varsa bir mezura yardımıyla bu ölçünün uygunluğunu ölçünüz. Bebek kolyeleri yetişkin kolyesi gibi dökümlü değildir, boyunda biraz sıkı durur.

 

Yetişkin Kolyeleri : Boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarını yok eder, guatr oluşmasını önler, oluşmuşsa küçülmesine yardımcı olur. Astım ve bronşiti önler. Alerjiye iyi gelir. Ağrı olan yere konulduğunda, ağrıyı alır. Sol el veya bilekte kullanıldığında vücuttaki elektrik yığılmasını dolayısıyla depresyonu engeller ve melankolik ruh halini önler. Kişiye canlılık ve yaşam enerjisi verir. Sindirim sistemini özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. Üzerinde taşıyana bolluk bereket enerjisi verir.

 

 Özel işçilik ile yapılmıştır. Hakiki kehribar olduğunu kanıtlayan ve resmi belge niteliğini taşıyan, elinize ulaşan ürüne özel, Bakanlık ve İstanbul Kuyumcular Odası kurumu olan GLT laboratuvarı sertifikası ile gelir. Firmamız diğer satıcıların yaptığı gibi kendi bastırdığı kağıdı sertifika diye tüketiciye vermez. Bu tarz sertifikaların hiç bir geçerliliği yoktur ve kehribarın orijinal olduğuna dair hiç bir garanti vermez. 

 

 

Uyarılar

      - Bebek uyurken ya da gözetiminiz altında değilken kolyeyi çıkarınız! Bu durumlarda çorap altına ayak bileğine dolamak etkisinin devamını ve güvenliği sağlar.

      - Amber kolyeler takılmak içindir, çiğnenmek için uygun değildir!

Benzer Ürünler